Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
porada on - line

Od 1.04.2020 do odwołania zabrania się wykonywania zabiegów rehabilitacji oraz masażu.

                                                    ZOSTAŃ W DOMU

Wiedząc jak ciężko w dzisiejszych czasach o konsultację specjalistyczną w realu, zapraszam potrzebujących do kontaktu. Może będę mógł pomóc lub nakierować na dalsze postępowanie fizjoterapeutyczne.

Jak działa pomoc?

Indywidualne podejście do Twojego problemu, ewentualna rozmowa telefoniczna (wpłaty powyżej 50 zł), utworzenie maila zawierającego ćwiczenia dla Ciebie to mój czas który muszę poświęcić. Dlatego zapraszam do wsparcia mojego kanału dorehabilitacji.pl poprzez portal https://zrzutka.pl/n56d7m 

1. Zadzwoń na 501 463 913 w godzinach 9.00 - 12.00 w celu wstępnej weryfikacji Twojego problemu. Jeśli nie będę mógł odebrać - oddzwonię.

 Jest to potrzebne ponieważ, muszę dowiedzieć się czy jestem w stanie Ci pomóc, a Twój problem leży w zakresie mojej wiedzy i doświadczenia z fizjoterapii. Jeśli zdecyduję, że nie mogę pomóc, to zaproponuję Ci gdzie i u kogo można ewentualnie szukać dalszej pomocy.

Jeśli nie, możesz także skorzystać z mójego kanału na youtube:

                                                    https://www.youtube.com/channel/UC6dmD_EVHJFRqoH8xXrOUig

2. Wpłać na dalszy rozwój mojego kanału "dorehabilitacji.pl" na  https://zrzutka.pl/n56d7m 

Indywidualne podejście do Twojego problemu, ewentualna rozmowa telefoniczna (wpłaty powyźej 50 zł), utworzenie maila zawierajacego ćwiczenia dla Ciebie to mój czas który muszę poświęcić. Dlatego zapraszam do wsparcia mojego kanału dorehabilitacji.pl poprzez portal https://zrzutka.pl/n56d7m 

3. Prześlij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. opisy badań, zdjęcia (MRI, RTG) jeśli takie masz. Opisz dokładnie historię i aktualny stan urazu (choroby), możesz dołączyć własne zdjecia np spuchnięty staw skokowy. W temacie maila wpisz: pomoc oraz imię i nazwisko.

 Pamiętaj!!! Zgodnie z przepisami Twoje dane choroby to tzw dane wrażliwe. Korzystając z mojej pomocy zgadzasz się na wykorzystanie Twoich danych wyłacznie do celów mojej pomocy w Twojej chorobie. Nie będą udostępniane osobom i instytucją trzecim. Dane będą tylko w mojej poczcie, nie będą na koncie serwera oraz w żadnej bazie danych. W celu ochrony w/w danych, po zapoznaniu się z historią choroby Twój e-mail wraz ze wszystkimi danymi zostanie trwale usunięty z mojej poczty. 

4, Po analizie dokumentów, odpowiem mailowo lub umówimi się na kolejną rozmowę telefoniczną lub massengerem.

Tutaj strona na fb https://www.facebook.com/Fizjoterapia-dorehabilitacjipl-204503956227831/ 

oraz grupa https://www.facebook.com/groups/dorehabilitacji/?source_id=204503956227831

 Potrzebuję tych kilku godzin na przygotowanie się do odpowiedzi na Twoje pytania. Nie jestem omnibusem z fizjoterapii a każdy przypadek należy traktować indywidualnie.

Teraz wszystko jasne ...